top of page

ABMN Logo Flow Satın alma Projesi Yayında

Proje, müşterilerimizden ABMN firması için talepten satın almaya kadar geçen süreç içerisindeki gereksinimleri karşılamaktadır. Bu proje içerisinde talep işlemleri, teklif işlemleri, tekliflerin değerlendirilip satın alma siparişi oluşturma, ihtiyaç halinde onaylı malzeme kartı oluşturma, ambar transferi ve stok kontrol vb. gibi işlemleri bulunmaktadır.

 

Talep Süreci

Seçili olan firma, ambar ve projeye bağlı olarak malzeme ve hizmet talebinde bulunulabilen talep süreci, talebi açan kullanıcının Logo Flow üzerinde tanımlaması yapılmış olan üst amirlerine onaya giderek stok kontrol durumuna göre stoktan karşılama yada satın alma operasyonları için seçenek sunarak talepleri kaydetmektedir.

 

Teklif İşlemleri

Projeye bağlı olarak talep edilmiş olan malzeme veya hizmetler için satın alma operasyonu ile alımına onay verilmiş kalemler için tedarikçi firmalardan teklif toplama işlemi gerçekleştirilmektedir. Yüklenen teklifler yönetime değerlendirmeye gitmekte ve yönetimin onayladığı teklifler Logo' ya satın alma siparişi olarak entegre edilir. Değerlendirme tablosu karşılaştırmalı olarak hazırlanabilmektedir.

 

Ambar Transfer İşlemleri

Proje bazında talep edilen malzemeler eğer başka bir ambarda mevcut ve kullanımına uygunluk onayı verilmiş ise talep edilen ambara transferi gerçekleşirken Logo Flow ile ambar fişi entegrasyonu yapılmaktadır.
 

Malzeme Kartı Tanımlama

Talep edilen malzemenin veya oluşturulması ihtiyaç olan malzemenin gerekli bilgileri girilerek türüne bağlı olarak ilgili kullanıcıya onaya gitmekte onay sonrasında Logo' da yeni malzeme kartı oluşmaktadır. Açılan bu malzeme talep ve diğer işlemlerde kullanıma açılmış olmaktadır.

 

DSY Danışmanlık ve Destek ailesi olarak bir müşterimizle daha iş akış projemizi tamamlamış bulunmaktayız. Başka akışlarda görüşmek üzere, hoşça kalın.


100 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Komentáře


bottom of page