top of page

Logo Flow: Yeni Bakış Açımız

Bir web sayfası üzerinden birden çok açılır pencere, bildirimler veya birbirine bağlı veri nesneleri oluşturabilmek oldukça zordur. Fakat Logo Flow ile süreçlerinizde bu gibi durumların da üstesinden rahatlıkla gelebiliyoruz.


Bir form içine sığamayacak kadar çok veri girişinin formdan ayrılmadan yeni açılır pencereler üzerinden girebilmek oldukça kullanışlı olur dedik ve Logo Flow ile sipariş, irsaliye veya fatura oluştururken, olmayan ürün kartını veya cari kartını o esnada oluşturduk desek veya satış faturasını girerken tahsilatını da aynı anda aldık ve bunları aynı formdan hiç ayrılmadan tek seferde yaptık desek. Ve hatta formları, hareketli gifler ile çok şık hale getirdik desek.


Süreç Ana Form
Süreç Ana Form

Süreçlerimizi yönettiğimiz form ekranlarında, açılır pencere kullanımı ile bir çok işimizi tek ekranda gerçekleştirebiliyoruz.


Süreç Açılır Pencere
Süreç Açılır Pencere

Açılır pencere içerisinde, tablolarımıza veri girişini de yeni bir açılır pencere ile gerçekleştirebiliyoruz.


Süreç Tablo Veri Girişi
Süreç Tablo Veri Girişi
 

Tablo veri girişlerinde satıra bağlı yeni tablolar açtık. En bariz örneği seri veya lotlu takip yapılan bir sistemde tek malzeme hareketine bağlı çoklu seri lot giriş ve çıkışını kolaylıkla sağladık ve ERP' ye olması gerektiği gibi entegre ettik. Aynı zamanda bu girişleri müşterinin isteğine göre en basit olacak şekilde tasarladık.

Tablo İçi Tablo Kullanımı
Tablo İçi Tablo Kullanımı
 

Sekme özelliği ile sanki bir masaüstü uygulama kullanıyormuş gibi tek formda validasyonlarıyla, veritabanı işlemleriyle veya kodlama ile yapılabilecek tüm işlemleri ekrandan ayrılmadan tamamladık. Kayıt girerken, sekmelerde işlemleri anlık olarak raporladık ve veri girişi sırasında girişi etkileyecek tüm veriyi analiz ederek kullanıcıyı bilgilendirdik. Bu arada raporun interaktif çalıştığını da belirtmek gerek sanırım.


Sekmeli Form Kullanımı
Sekmeli Form Kullanımı

Koşullar ne olursa olsun Logo Flow sizin iş süreçlerinize uyacak şekilde tasarlandı.


159 görüntüleme

Son Yazılar

Hepsini Gör

Comentários


bottom of page